17 Липня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

У регіонах вже підключили 18 із 91 когенераційних установок від USAID

Із 91 когенераційної установки, які передані громадам USAID "Проєкт з енергетичної безпеки" (ПЕБ), до мереж уже підключені вісімнадцять.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє USAID ПЕБ у Фейсбуці.

"USAID доставило в Україну 91 когенераційну установку. Сумарна потужність – 56,5 Мвт. Встановлено 18 установок, решта – у процесі під'єднання", – повідомляє організація.

Наголошується, що USAID ПЕБ не тільки закуповує та передає когенераційні установки, а й супроводжує процес їх встановлення та приєднання до мереж і навчає працівників теплогенеруючих компаній працювати з ними.

В організації зазначили, що установки були передані 32 містам та двом університетам. Це дозволить забезпечити стабільне теплопостачання для понад 1 млн мешканців багатоквартирних будинків та близько 1000 соціальних об’єктів. Крім того, такі установки можуть забезпечувати резервне електропостачання до сусідніх лікарень, обʼєктів водопостачання та водовідведення.

Як повідомлялося, у червні АТ "Укргазвидобування" отримало 102 дизельні генератори, закуплені через USAID Проєкт енергетичної безпеки (USAID ПЕБ).

Фото ілюстративне

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *