24 Лютого, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Відпочинок

Названо найбезпечніші для туристів країни Латинської Америки: ви будете здивовані

Всупереч побоюванням туристів, багато країн Латинської Америки цілком безпечні. Чилі, Мексика і Перу – серед найбезпечніших країн Латинської Америки / колаж УНІАН, фото.

Read More
Відпочинок

Найпопулярніший туристичний регіон Італії нарешті отримає власний аеропорт

Перші рейси через аеропорт Салерно Коста д’Амальфі заплановані на липень 2024 року. Тепер до узбережжя Амальфі літатимуть прямі авіарейси / фото ua.depositphotos.com Амальфітанське.

Read More
Відпочинок

П’ять країн світу, які запускають візи цифрових кочівників у 2024 році: умови

Все більше країн світу створюють умови для того, щоб залучити більше бізнесменів-дистанційників. Японія та Андорра вводять візи цифрових кочівників у 2024 році /.

Read More
Відпочинок

Не гірші за столицю: названо найкращі “другі” міста різних країн світу

Нерідко “другі” міста нічим не поступаються столицям, а то й взагалі перевершують їх. Часто “другі” міста нічим не поступаються столицям / колаж УНІАН,.

Read More
Відпочинок

Помилки, що зіпсували відпустку: туристи поділилися гірким досвідом

Найбільш бурхливе обговорення викликала відповідь користувача, який розповів, що його найгіршою помилкою була поїздка з неправильним партнером. Туристи розповіли про свої найстрашніші помилки.

Read More
Відпочинок

Неймовірна краса плюс комфорт: Tripadvisor назвав найкращі пляжі світу в 2024 році

Очолив рейтинг португальський пляж Фалезія. Пляж Фалезія визнали найкращим у світі в 2024 році / фото ua.depositphotos.com У міру наближення літа все більше.

Read More
Відпочинок

Мальовничі скелі Могер, або Ірландія “як в кіно”

Туризм УНІАН.Туризм з власного досвіду розповість, як потрапити в цей мальовничий природний заповідник. Більшість людей, коли думають про Ірландію, уявляють перед очима смарагдові.

Read More
Відпочинок

У деяких країнах не прийнято давати чайові: так можна навіть образити місцевих

В Японії, Китаї та Південній Кореї за жодних обставин не можна залишати чайові в ресторанах. Далеко не в усіх країнах прийнято залишати чайові.

Read More
Відпочинок

Ніколи не користуйтеся цим предметом в готелі: кишить мікробами

Деякі предмети в готелях чистять набагато рідше, ніж ви можете собі уявити. Праски в готелях дуже рідко миють / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com.

Read More
Відпочинок

Туристам розповіли, у яких авіакомпаній Європи найжорсткіші правила перевезення ручної поклажі

У більшості бюджетних авіакомпаній Європи діють досить суворі вимоги до розміру і ваги ручної поклажі. У багатьох європейських лоукостерів дуже суворі правила провезення.

Read More