20 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

В Україні ввечері обмежуватимуть енергопостачання бізнесу

З 18:00 до 22:00 24 квітня по всій території України застосовуватимуться контрольовані обмеження енергопостачання промислових споживачів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Телеграмі.

"Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» повідомляє, що сьогодні, 24 квітня з 18:00 до 22:00 будуть застосовані контрольовані обмеження енергопостачання промислових споживачів (графіки обмеження потужності). Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури та підприємств оборонного комплексу обмежуватись не буде", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що обмеження будуть рівномірно розподілені по всіх регіонах України.

"Необхідність обмеження енергопостачання – наслідок російських масованих ракетних і дронових атак на українські електростанції. Через погіршення погодних умов в Україні відчутно зросло споживання електроенергії. В енергосистемі зберігається дефіцит потужності", – пояснює Укренерго.

Компанія просить всіх споживачів ощадливо споживати електроенергію, а промисловість та бізнес – максимально залучати імпорт електроенергії та альтернативні джерела живлення.

Як повідомлялося, через спричинений російськими обстрілами дефіцит потужності НЕК "Укренерго" протягом майже усієї доби 24 квітня залучає аварійну допомогу з Європи для підтримки енергосистеми.

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *