20 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

​Речником Сил оборони півдня замість Гуменюк став Дмитро Плетенчук

До цього він був речником ВМС України.

Дмитро Плетенчук

Від сьогодні, 22 квітня, керівником пресцентру Сил оборони Півдня замість Наталії Гуменюк став капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук. 

Про це він повідомив сам, пише “Укрінформ”.

“Починаючи з сьогоднішнього дня приступаю до виконання обов’язків начальника Обʼєднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України”, – сказав Плетенчук.

Дотепер він був речником ВМС України. Також працював начальником пресслужби тактичної групи “Грім”, з лютого по листопад 2022 року був пресофіцером Миколаївської ОВА.

  • 19 квітня стало відомо, що Наталію Гуменюк звільнили з посади керівниці пресцентру Сил оборони півдня, який вона очолювала із 2022 року.
  • Напередодні українські медійники просили військове керівництво замінити Гуменюк на посаді “на більш компетентнішу особу”. Журналісти заявили, що Гуменюк забороняє висвітлювати воєнні злочини російських окупантів у Херсонській області та не надає доступу до військових. Гуменюк відповіла, що звинувачення – бездоказові.
  • Після цього понад 150 медійників звернулися з закликом звільнити Гуменюк до парламентського комітету з питань свободи слова.
  • Наприкінці листопада минулого року з’явилися чутки про можливе звільнення Гуменюк. 3 грудня вона сама повідомила про залишення посади речниці, але згодом – спростувала.

lb.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *