20 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Уряд ліквідував п’ять міжрегіональних управлінь Державної інспекції архітектури та містобудування

Кабінет Міністрів погодив ліквідацію п’яти структурних підрозділів Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ) у регіонах і зменшив кількість заступників голови установи.

Про це в Телеграмі повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді України Тарас Мельничук, передає Укрінформ.

«Погоджено, з метою приведення у відповідність до положень постанови КМУ від 29.12.2023 №1410 «Деякі питання скорочення чисельності працівників органів виконавчої влади» граничної чисельності державних службовців та працівників Державної інспекції архітектури та містобудування України, пропозицію Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури щодо ліквідації територіальних органів Державної інспекції архітектури та містобудування», – йдеться в повідомленні.

Так, припиняють роботу Західне міжрегіональне управління ДІАМ (м. Львів), Центральне міжрегіональне управління ДІАМ (м. Житомир), Центрально-Східне міжрегіональне управління ДІАМ (м. Дніпро), Східне міжрегіональне управління ДІАМ (м. Краматорськ), Південне міжрегіональне управління ДІАМ (м. Одеса).

Згідно з рішенням Кабінету Міністрів зменшено також кількість посад заступників голови ДІАМ до трьох.

Як повідомлялося, у червні ДІАМ розпочне тестування електронного застосунку для проведення перевірок на будівництві. Очікується, що він слугуватиме запобіжником корупційних проявів у галузі.

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *