20 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Укренерго анонсувало графіки відключення електроенергії по всій території України

Графіки погодинних відключень діятимуть по всій Україні з 00:00 до 08:00 та з 19:00 до 24:00. 

Харків під час блекауту. Площа Свободи.

У п’ятницю, 17 травня, графіки погодинних відключень (ГПВ) для побутових та промислових споживачів будуть діяти по всій Україні з 00:00 до 08:00 та з 19:00 до 24:00. 

Про це повідомили в Укренерго. 

“Диспетчерський центр «Укренерго» вже довів до обленерго ліміти споживання для кожного регіону”, – зазначили у компанії.

Також додали, що причиною обмежень є збільшення споживання електроенергії під час похолодання. Потужностей українських електростанцій недостатньо через наслідки п’яти ракетно-дронових атак, здійснених Росією по українській енергосистемі з 22 березня.

Обсяг обмежень розподілений рівномірно між всіма регіонами. Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується.

Отримати інформацію про те, як саме будуть діяти обмеження споживання у конкретному  регіоні, можна буде в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.

Укренерго анонсувало графіки відключення електроенергії по всій території України

Повідомлення про обмеження

  • Вчора в компанії повідомили про те, що в енергосистемі є значний дефіцит, заплановано рекордний імпорт та обмеження споживання.
  • 14 травня ввечері Укренерго вимушено впровадило відключення електроенергії в усіх областях. Це відбулося внаслідок російських обстрілів енергетики. У зв’язку з похолоданням зросло споживання, і енергосистема не змогла з цим впоратися.

lb.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *