23 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Українські пілоти у Франції почали підготовку до навчання на винищувачах F-16, – ЗМІ

Українським пілотам у середньому 20-22 роки. 

Четверо українських пілотів почали у Франції підготовку до подальшого навчання на винищувачах F-16. 

Про це повідомляє BFMTV.

“Українські авіатори навчатимуться так само як і пілоти французьких ВПС, але за вдвічі менший проміжок часу. Заняття відбуватимуться на тренажерах, а також на літаках Alpha Jet, які були зняті з озброєння і замінені на нові Pilatus PC-21. Студенти-пілоти повинні будуть налітати 80 годин перед початком навчання на F-16”, – йдеться в повідомленні.

Українські пілоти мають досвід пілотування цивільних літаків або тренувань на навчальних літаках L39, у середньому їм 20-22 роки, оскільки “досвідчені льотчики залишилися в Україні й керують літаками у складі Повітряних сил”.

Підписуйтесь на наш Tелеграм канал

Після цієї підготовки, що триватиме близько 6 місяців, пілоти пересядуть на F-16. Вони навчатимуться у США або в одній з європейських країн. 

При цьому команди техників, включаючи механіків, швидше за все, навчатимуться в США. 

Очікується, що екіпажі будуть готові не раніше кінця 2024 року, або навіть на початку 2025-го. За цей час також мють виготовити озброєння, яким оснащують винищувачі.

  • До Румунії прибули нідерландські винищувачі F-16 для навчання пілотів.
  • Українські пілоти, які вчаться на винищувачах F-16 у Данії та США, завершують навчальну програму. Проте про терміни постачання літаків до України говорити не варто.

  • На початку квітня у Повітряних силах повідомляли про те, що українські пілоти відточують навички керування винищувачами F-16 у Данії та США. Також проходить навчання технічний персонал. 

  • Україна може розгорнути винищувачі F-16 вже в липні, але лише декілька. Для роботи з літаками до літа мають бути готові 12 українських пілотів.

lb.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *