19 Червня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Україна і Словаччина спростили процедуру відкриття автобусних маршрутів

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури домовилось із Міністерством транспорту Словаччини про спрощення процедури відкриття міжнародних автобусних маршрутів між країнами.

Про це повідомляє пресслужба Мінвідновлення, передає Укрінформ.

Зазначається, що йдеться про скасування норми щодо необхідності мати перевізнику паритетного партнера з іншої країни. Відповідне рішення було схвалено на засіданні Змішаної комісії 31 травня.

Крім того, сторони домовилися розглядати заяви на відкриття маршрутів впродовж 30 днів, що значно прискорить процес відкриття та відповідно запуск нових маршрутів.

Словацька сторона наголосила, що в один день з однієї автостанції за одним міжнародним маршрутом може відправлятись лише один автобус.

«Послідовно працюємо над спрощенням відкриття міжнародних автобусних маршрутів з іншими країнами. Вимога наявності паритетного партнера для відкриття маршруту ускладнює процедуру, створює бюрократичні перепони для перевізника та фактично ж не впливає на дотримання балансу на ринку двосторонніх пасажирських перевезень. Вдячний словацьким колегам за підтримку скасування цієї норми”, – наголосив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.

Як повідомлялося, у квітні Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури домовилось із Міністерством транспорту і морських справ Чорногорії про можливість безпаритетного виконання пасажирських перевезень для українських компаній. Сторони погодили, що у разі якщо чорногорський перевізник відмовляється виконувати маршрут, то українська компанія може обслуговувати цей маршрут самостійно.

Фото ілюстративне

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *