24 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

В усіх регіонах України знову застосували аварійні відключення електроенергії

Укренерго запровадило контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України з 19:25 до 22:00 середи, 15 травня.

Як передає Укрінформ, про це компанія повідомила у Фейсбуці.

Зазначається, що з 00:00 та впродовж доби 16 травня по всій Україні для побутових і промислових споживачів будуть діяти планові обмеження – графіки погодинних відключень.

«Це допоможе зробити контрольовані відключення більш передбачуваними для споживачів, а роботу енергосистеми більш безпечною», – пояснили в Укренерго.

В усіх регіонах України знову застосували аварійні відключення електроенергії

Ліміти споживання вже доведені до обленерго. Обсяг обмежень розподілений рівномірно між усіма регіонами. Енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури не обмежується.

«Причина обмежень – збільшення споживання електроенергії під час похолодання. Потужностей українських електростанцій недостатньо через наслідки п’яти ракетно-дронових атак, здійснених росією по українській енергосистемі з 22 березня», – зазначили в компанії.

Як повідомляв Укрінформ, Укренерго застосовувало контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах країни з 6:40 до 09:00 15 травня.

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *