21 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

В Італії оштрафували Amazon на €10 мільйонів

Антимонопольний орган Італії заявив у середу, що оштрафував компанію Amazon на 10 мільйонів євро за нечесну торговельну практику.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ANSA.

Зазначається, що штраф пов’язаний з тим, що для широкого асортименту продуктів на італійському сайті Amazon заздалегідь встановлена опція «повторної покупки» замість одноразової покупки.

Італійська влада заявила, що це стосується як товарів, які продаються безпосередньо Amazon, так і третіх осіб, які продають товари через платформу маркетплейсу.

«Попередня активізація позначки періодичної покупки спонукає людину періодично купувати товар – навіть без фактичної потреби – таким чином обмежуючи вибір», – зазначив регулятор.

В антимонопольному відомстві додали, що «поведінка групи компаній суперечить стандартам професійної ретельності», тому що оператор такого масштабу як Amazon зобов’язаний створювати онлайн-інтерфейси для купівельних процесів, які дозволятимуть споживачам робити «вільний і свідомий комерційний вибір».

Влада Італії зауважила, що фінансові стягнення були застосовані до двох компаній, які входять до групи – люксембурзькі Amazon Services Europe та Amazon EU.

Як повідомляв Укрінформ, у січні Франція оштрафувала французький складський підрозділ компанії Amazon на 32 млн євро за «надмірно нав’язливу» систему стеження за роботою персоналу.

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *