28 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Туреччина розриває торговельні відносини з Ізраїлем – Ердоган

Туреччина вважає дії Ізраїлю в секторі Гази геноцидом палестинського народу та припиняє з ним торговельні відносини.

Про це президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган сказав на 5-й конференції Міжпарламентської єрусалимської платформи, яка відбулася у Стамбулі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

“Ми розірвали наші відносини з Ізраїлем, зокрема в торговельному вимірі. Як оголосив наш міністр закордонних справ, ми їх розриваємо”, – сказав Ердоган.

При цьому він заявив про продовження рішучої боротьби ”з переконанням, що захист Єрусалиму означає захист людства, захист миру та захист поваги до різних вірувань”.

Турецький лідер звинуватив Ізраїль у геноциді палестинців.

“Ніхто не може очікувати, що ми будемо мовчати про геноцид, поки наші палестинські брати чинили опір поодинці протягом 203 днів і поодинці захищали гідність усього людства”, – зазначив президент Туреччини.

Міжпарламентська єрусалимська платформа була започаткована дев'ять років тому під егідою турецько-палестинської групи дружби. Зараз нараховує близько 2 тисяч членів з різних країн.

Як повідомляв Укрінформ, Ердоган заявив, що палестино-ізраїльський конфлікт має закінчитися справедливим миром із гарантіями й Туреччина готова виступити гарантом у цьому процесі.

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *