15 Липня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

РНБО запустила онлайн-платформу «Безпека та стійкість критичної інфраструктури»

На ресурсах апарату Ради національної безпеки і оборони почала працювати онлайн-платформа «Безпека та стійкість критичної інфраструктури».

Як передає Укрінформ, про це РНБО повідомляє у Фейсбуці.

"Платформу отримано у рамках співпраці служби з питань безпеки критичної інфраструктури Апарату РНБО України з Державним Департаментом США та Фондом цивільних досліджень та розвитку США в Україні (CRDF Global)", – ідеться в повідомленні.

РНБО запустила онлайн-платформу «Безпека та стійкість критичної інфраструктури»

Вона призначена для електронного навчання на безкоштовній основі усіх причетних до національної системи захисту критичної інфраструктури.

Платформа містить перекладені українською мовою сім модулів дистанційного навчання з питань безпеки та стійкості критичної інфраструктури Інституту управління надзвичайними ситуаціями Федерального агентства з надзвичайних ситуацій при Департаменті внутрішньої безпеки США і два модулі українських експертів з питань безпеки та стійкості критичної інфраструктури.

За даними РНБО, на платформі вже зареєструвалися понад 1500 користувачів і більш як 500 з них отримали перші сертифікати.

Зареєструватися можна за посиланням.

Як повідомляв Укрінформ, секретар РНБО Олександр Литвиненко запросив науковців долучитися до роботи над Українською доктриною.

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *