23 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Пил із Сахари: у ДСНС запевнили, що “кольорові” дощі – безпечні

25-26 квітня пил залишатиметься в атмосфері над Україною, а 27 квітня повітряні потоки зміняться і повітря після дощів очиститься.

Пил із Сахари над Україною

Сьогодні, 24 квітня, в Одеській, Миколаївській і Херсонській областях пройшли “брудні” дощі. Небо зранку на півдні країни мало незвичний жовтий колір. Державна служба з надзвичайних ситуацій наголошує, що “кольорові” опади пов’язані з надходженням пилу з Сахари і не становлять небезпеки.

Про це повідомила пресслужба ДСНС.

“До України дістався пил із Сахари, який спостерігався напередодні у Греції… Тривалі опади вимивають пил з атмосфери, внаслідок чого метеостанції фіксують кольоровий (жовтих відтінків) дощ, який не становить ніякої загрози”, – йдеться у повідомленні. 

У ДСНС зазначили, що 25-26 квітня пил залишатиметься в атмосфері над Україною. А 27 квітня повітряні потоки зміняться, повітря після дощів очиститься.

Рятувальники радять одягатись тепліше і не забувати вдома парасольки.

На початку квітня у більшості областей України вже “прилітав” пил із Сахари. Метеорологи порадили зачиняти вікна, оскільки пил може бути шкідливим для людей з респіраторними захворюваннями, осіб похилого віку та дітей.

lb.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *