На підприємствах, що входять до складу АТ «Українська оборонна промисловість», працюють 611 ветеранів, з яких близько 100 демобілізувалися вже після повномасштабного вторгнення.
Про це під час виступу на VII Міжнародному ветеранському форумі «Україна. Ветерани. Єдність» повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін, передає кореспондент Укрінформу.
«Сьогодні на підприємствах Укроборонпрому працюють 611 ветеранів, із них 9 ветеранок. Більшість – це ветерани АТО та ООС, але вже є близько 100 ветеранів, які демобілізувалися з початку повномасштабного вторгнення», – сказав міністр.
За його інформацією, ветерани стали до роботи майже на 50 підприємствах УОП. Наразі Мінстратегпром працює над тим, щоб долучати в галузь якомога більше ветеранів.
«Є нюанс, над яким ми сьогодні працюємо разом із Міністерством економіки. Згідно з нормами Трудового кодексу, ми не можемо долучати до виробничих процесів працівників з інвалідністю, зокрема з ампутацією. Ми хочемо прибрати ці застарілі обмежувальні елементи», – додав Камишін.
Він зауважив, що саме підприємства оборонно-промислового комплексу надають ветеранам можливість реалізувати свої набуті на фронті компетенції і водночас відчути залученість до відбудови обороноздатності країни.
Як повідомлялося, у межах грантової програми "єРобота" близько 900 ветеранів та їх рідних отримали понад 410 млн грн на започаткування і розвиток власної справи.
Фото: Укроборонпром