15 Червня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Крісталіну Георгієву обрали на другий термін головування у МВФ

Виконавча рада МВФ підтримала рішення щодо продовження терміну перебування на посаді директора-розпорядника Фонду Крісталіни Георгієвої впродовж наступних п’яти років.

Про це йдеться в офіційному повідомленні МВФ, поширеному в п’ятницю, передає Укрінформ.

«Виконавча рада Міжнародного валютного фонду обрала Крісталіну Георгієву на посаду директора-розпорядника МВФ на другий п’ятирічний термін, починаючи з 1 жовтня 2024 року. Рішення ради було прийнято консенсусом»,- зазначається в повідомленні.

Сама Георгієва висловила глибоку вдячність за довіру та підтримку, а також готовність далі працювати з керівництвом МВФ та 190 країнами-членами Фонду.

Упродовж останніх років, під час правління Георгієвої, Фонд допоміг країнам-членам подолати послідовні потрясіння, в тому числі пандемію, війни та конфлікти, а також кризу вартості життя. Крім того, МВФ активізував роботу щодо відповіді на виклики зміни клімату, нестабільності та конфліктів, а також цифрового переходу відповідно до їх зростаючого значення для макроекономічної та фінансової стабільності, зростання та зайнятості.

Як повідомляв Укрінформ, Крісталіна Георгієва обіймає посаду виконавчого директора МВФ з 1 жовтня 2019 року. Ця посада передбачає управління операційним персоналом МВФ і головування у Виконавчій раді. Директору-розпоряднику допомагають чотири заступники. Загалом у МВФ працює близько 3100 співробітників.

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *