20 Червня, 2026
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Життя

Коли закінчиться війна в Україні: таролог зробила нове передбачення щодо війни в Україні

Коли і як може завершитися війна в Україні: футуролог назвав головний сценарій і попередив про ризики

Таролог озвучила своє бачення термінів завершення війни в Україні та навіть назвала конкретну дату, яка їй привиділася. Про це пише “Життя 24/7”

Переможниця проєкту «Битва екстрасенсів» Яна Пасынкова поділилася, що, за її відчуттями, важливі події можуть відбутися 8 травня.

За словами Яни Пасынкової, їй приснився незвичайний сон: у ньому вона побачила сувій із написом «8 травня — день перемоги України». Цей образ, як стверджує таролог, став для неї символічним знаком, який вказує на можливий переломний момент.

Вона також зазначила, що на завершення війни може вплинути країна, яка раніше залишалася осторонь активних дій. Серед таких держав таролог назвала Японію або Китай.

При цьому Яна Пасынкова підкреслила, що не може точно визначити рік закінчення війни, тому її прогноз стосується лише ймовірної дати, без прив’язки до конкретного періоду.

Раніше ми повідомляли про те, що Трамп визначив нових «ворогів» США після конфлікту з Іраном – заява президента США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *