17 Липня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

«Керівник» ЗАЕС із Москви допомагає військовим РФ вивозити обладнання – Центр нацспротиву

Призначений окупантами заступник директора захопленої Запорізької атомної електростанції Єдуард Атакіщєв допомагає військовим вивозити зі станції незадіяне обладнання.

Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає Укрінформ.

За повідомленнями місцевих, відряджений з Ростова Атакіщєв відповідає за підписання фіктивних угод щодо передання незатребуваного майна станції на потреби окупантів, а також їх розміщення на території.

"Сам він постійно пересувається в оточенні військових й майже не з’являється в Енергодарі, переважно перебуваючи в Москві. Вся діяльність Атакіщєва підпорядкована національному центру управління “оборони” рф. Це є черговим свдіченням того, що росіяни планомірно перетворили ЗАЕС на військовий об’єкт", – повідомляють у Центрі.

Як повідомлялося, в тимчасово окупованому Енергодарі, де проживає більшість персоналу Запорізької АЕС, протягом кількох днів було пошкоджено дві підстанції.

ЗАЕС перебуває в окупації із 4 березня 2022 року. За цей час росіяни неодноразово порушували принципи ядерної безпеки, розміщуючи на території станції військову техніку, мінуючи територію та тероризуючи персонал. Рішення МАГАТЕ про повернення ЗАЕС під контроль Енергоатому загарбники ігнорують.

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *