23 Лютого, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

До розробки законопроєкту «Про оборонні закупівлі» долучиться Держаудит

Державна аудиторська служба України підтримує рішення РНБО стосовно питання визначення рівня прибутку для державних контрактів в умовах воєнного стану і долучиться до розробки відповідного законопроєкту.

Про це повідомила пресслужба ДАСУ, передає Укрінформ.

«Держаудитслужба підтримує ухвалене РНБО рішення про невідкладну розробку законопроєкту, який врегулює ситуацію з формуванням прибутку для вітчизняних підприємств, що працюють на перемогу. Щобільше, Держаудитслужба входить до переліку розробників законопроєкту та має свої пропозиції й напрацювання, які раніше були вже надіслані до Міноборони», – зазначила голова ДАСУ Алла Басалаєва.

Очільниця відомства також наголосила, що Держаудитслужба вважає доцільним повернення умови розрахунку ціни з урахуванням прибутку, як це було до 24 лютого 2022 року, та пропонує передбачити спрямування вищезгаданого прибутку на розвиток військово-промислового комплексу: інновацію, модернізацію, модифікацію, добудову, дообладнання, реконструкцію тощо.

Як повідомлялося, Президент увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 23 січня 2024 року "Про невідкладні заходи із забезпечення економічної безпеки на період дії правового режиму воєнного стану".

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *