28 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Британія не заперечує проти ударів зі своєї зброї по території РФ

Голова МЗС країни Девід Кемерон у Києві пообіцяв 3 мільярди фунтів щорічної допомоги для України.

Девід Кемерон

Міністр закордонних справ Сполученого Королівства лорд Девід Кемерон у четвер відвідав Україну та заявив журналістам, що передана британцями зброя може бути використана для завдання ударів по території Росії.

Як пише Reuters, дипломат розповів, що “Україна має це право, і це зрозуміло: коли Росія б’є по українській території, є потреба захищатися”.

Кемерон також пообіцяв щорічне військове фінансування для України на суму 3 мільярдів фунтів, поки це буде необхідно. За його словами, “у плані надання зброї ми спустошили всі склади, і дещо з цієї техніки має прибути до України буквально сьогодні, поки я тут”. 

Для колишнього прем’єр-міністра Британії це другий візит до Києва в статусі очільника МЗС. У столиці він зустрівся зі своїм українським колегою Дмитром Кулебою та Президентом Володимиром Зеленським. 

  • Міністерка закордонних справ Латвії заявила, що деякі держави дають Україні зброю без обмежень щодо її використання на території РФ.
  • Наприкінця квітня до України також завітала британська королівська особа – дружина брата короля принца Едварда герцогиня Софі.

lb.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *