20 Червня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Артилеристи 5 ОШБр показали роботу на одній з найкращих артустановок НАТО – “Паладині”

Вона стоїть на озброєнні української армії вже більше року.

Однією з найкращих артилерійських установок НАТО є M109A6 Paladin. Вона стоїть на озброєнні української армії вже більше року. Артилеристи 5 ОШБр, які використовують “Паладини” у своїй роботі, показали, як вони працюють.

Про це йдеться у новому відео проєкту “Український Свідок”.

Артилерійський дивізіон 5 ОШБр, який працює на Бахмутському напрямку. Установка M109A6 Paladin може вести вогонь на відстань до 30 км. Україна має цю техніку на озброєнні вже більше року. 

“Паладини” прості у використанні та обслуговуванні, – розповідає Сергій із позивним “7-40”. – Вони оснащені комп’ютерами, тому працюють швидко. Завдяки своїй конструкції вони також дуже стійкі”.

Разом із батьками та братом хлопець пережив окупацію Херсона – тепер він має потужну мотивацію воювати – мститися. Його брат також у війську, але працює на іншому напрямку.

“Влучити по ворогу – це, звісно, приємно, – каже “7-40”. – Але найприємніше – це почути подяку від піхоти, бо ми їхній захист”.

Артилеристи кажуть, що цілі цієї САУ – це, в першу чергу, жива сила, склади і БК (боєкомплекти).

“Для ворога “Паладіни” – це солодкий пиріжечок, він дуже ретельно його шукає, – каже артилерист Едгар із позивним “Блогер”. – Але ми знаходимо ворога першим”.

Едгар розповідає, що йти у ЗСУ не страшно. “Іноді це навіть весело, – каже він. – Тут у мене є побратими, яких я ніколи ні на кого не проміняю. З багатьма друзями з цивільного життя я спілкуватись перестав. А тут у мене з’явилися нові брати по духу і вірі”.

Terrahawk Paladin. Британський мисливець на “Шахедів”

lb.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *