28 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Уряд підтримав законопроєкт про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю з Туреччиною

Кабінет міністрів схвалив проєкт закону «Про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між урядом України та урядом Турецької Республіки».

Про це повідомив у Телеграмі постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, передає Укрінформ.

«Схвалено проєкт закону «Про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між урядом України та урядом Турецької Республіки». Законопроєктом пропонується ратифікувати Угоду про вільну торгівлю між урядом України та урядом Турецької Республіки, укладену 03.02.2022 в м. Києві», – йдеться в повідомленні.

Очікується, що реалізація угоди сприятиме подальшому розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між країнами, дозволить вітчизняним товаровиробникам отримати переваги від лібералізації ринків товарів та послуг Турецької Республіки та відкриє можливості для українського бізнесу як для розширення ринків збуту, так і для розвитку й модернізації власного виробництва.

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці січня цього року під час двосторонньої зустрічі делегацій України та Туреччини на чолі з віцепрем'єр-міністром з відновлення України Олександром Кубраковим та міністром торгівлі Туреччини Омером Болатом у Стамбулі було визначено «дорожню карту» набуття чинності Угоди про вільну торгівлю.

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *