20 Липня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Укрзалізниця за проєктом Світового банку отримала обладнання та техніки на понад $7 мільйонів

АТ «Укрзалізниця» у межах проєкту Світового банку Relinc отримало обладнання та техніки на загальну суму понад 7 мільйонів доларів США.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Rail.insider.

«Станом на червень 2024 року у межах проєкту Світового банку Relinc АТ «Укрзалізниця» отримало техніки та обладнання на понад 7 млн доларів. Серед отриманого — навантажувачі, екскаватори, автокран, самоскиди і різна техніка та інструменти для ремонту залізничної інфраструктури», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до липня компанія отримає останні одиниці обладнання загальною вартістю $1,5 млн, а також нові вагони-платформи, що допоможе розширити можливості з доставки вантажів.

Нещодавно УЗ у межах проєкту отримала чергову партію техніки – п’ять самоскидів, які разом з іншою технікою допомагають компанії ліквідовувати пошкодження колій і мостів.

Як повідомлялося, АТ "Укрзалізниця" за проєктом Світового банку «Відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC)» та за допомогою фінансування Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) планує придбати до 80 сучасних потужних електровозів.

Фото: ailinsider.com.ua

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *