21 Червня, 2026
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Україна зберегла позиції у світовому рейтингу виробників чавуну

Україна зберегла позиції у світовому рейтингу виробників чавуну

Таблиця Україна за підсумками І кварталу 2025 року посіла 14 місце серед країн – виробників чавуну, залишившись на позіції минулого року.

Про це повідомило ОП «Укрметалургпром» із посиланням на Worldsteel, передає Укрінформ.

Україна зберегла позиції у світовому рейтингу виробників чавуну

За даними Worldsteel, у січні-березні 2025 року світове виробництво чавуну сягнуло 346,34 млн т, на 0,04% вище за аналогічний показник минулого року. Перше місце належить Китайській Народній Республіці, металурги якої за вказаний період виплавили 216,28 млн т чавуну (+0,8%). Наразі частка китайського чавуну в світовому виробництві становить 62,5%.

Україна зберегла позиції у світовому рейтингу виробників чавуну

Україна залишилася на 14-й позиції серед 40 країн – виробників чавуну. Його обсяги виробництва вітчизняними металургами у І кварталі становили 1,7 млн т, що на 7,16% більше за показник минулого року.

Світова виплавка сталі у січні – березні 2025 року становить 468,61 млн т, що на 0,36% нижче показника минулого року. Лідером тут також є КНР, яка виплавила 259,33 млн т (+0,6%). Частка китайської продукції у світовому виробництві сталі становить 55,3%.

Україна змістилася з 21-ї на 23 позицію серед 71 країни – виробника сталі, виплавивши 1,73 млн т (+2,74%).

Як повідомлялося, в Україні у січні-березні 2025 року порівняно з аналогічним періодом минулого року зросло виробництво чавуну на 7,2%, сталі – на 2,7% та прокату – на 3,3%.

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *