24 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Україна розпочинає концентрацію арештованих АЗС російської Татнєфті

АРМА і Укрнафта внесли до Антимонопольного комітету спільну заяву на отримання дозволу на концентрацію для управління арештованими автозаправними станціями ТОВ «Татнєфть-АЗС-Україна».

Про це повідомила пресслужба Національного агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА), передає Укрінформ.

«…першим етапом у передачі російської мережі АЗС в управління державній компанії є отримання дозволу на концентрацію. За результатами розгляду заяви та отримання відповідного дозволу ПАТ «Укрнафта» матиме правові підстави для управління мережею АЗС ТОВ «Татнєфть-АЗС-Україна», – йдеться в повідомленні.

За словами голови АРМА Олени Думи, перш ніж подавати заяву до АМКУ, було отримано всі необхідні документи з Державної податкової адміністрації. В тому числі, сторони обʼєктивно оцінюють стан АЗС за результатами огляду, що буде відображено в договорі управління, з відповідними показниками надходжень до бюджету та необхідних витрат на ті АЗС, що перебувають у незадовільному стані.

Після отримання дозволу Укрнафта зобов'язується підвищити ефективність роботи АЗС, що збільшить надходження до державного бюджету, а також забезпечить збереження активів.

АРМА, зі свого боку, контролюватиме ефективність управління цими активами.

Як повідомляв Укрінформ, Укрнафта розпочала ребрендинг автозаправних комплексів Glusco, які отримала в управління за рішенням Кабінету Міністрів України. Йдеться про 83 станції цієї мережі.

Фото: TatNeft via Facebook

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *