22 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Україна хоче посилити економічні зв’язки з Бразилією та співпрацю у трудовій сфері

Економічне співробітництво між Україною та Бразилією, співпрацю у сфері трудових відносин обговорили під час відеозустрічі перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко і міністр праці та зайнятості Федеративної Республіки Бразилія Луїз Маріньо.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки, передає Укрінформ. 

"Провідна міжнародна роль Бразилії вимагає особливої уваги до важливих питань міжнародного порядку денного, зокрема досягнення миру та відновлення міжнародної безпеки. Формула миру Президента України Володимира Зеленського залишається єдиним реалістичним планом відновлення територіальної цілісності України, гарантування безпеки та справедливості у світі. Розраховуємо на долучення Бразилії до участі у Глобальному саміті миру, що відбудеться 15-16 червня у Швейцарії», – зазначила Свириденко.

За її словами, Україна також зацікавлена у посиленні економічної співпраці з Бразилією, яка є однією з провідних економік світу та лідером латиноамериканського континенту. Свириденко нагадала, що попри війну, економіка України зростає – за підсумками минулого року зростання становило 5%. Україна зацікавлена у посиленні торговельних відносин, збільшенні несировинного експорту української продукції на ринок Бразилії, а також у залученні інвестицій у відновлення та розвиток української економіки.

Окрім того, під час зустрічі сторони обговорили можливість співпраці у сфері трудових відносин. Зокрема, Україна готова переймати досвід Бразилії у посиленні соціального діалогу, вдосконаленні політики, спрямованої на зменшення рівня безробіття та створення нових робочих місць, здійсненні аналізу ринку праці для ефективного формування політики у сфері зайнятості.

Як повідомляв Укрінформ, Україна та Бразилія планують інтенсифікувати економічне співробітництво та збільшити товарообіг між країнами. 

Фото: Мінекономіки

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *