18 Червня, 2026
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Життя

Як війна позначається на зовнішності людей (фото)

Фотограф Лайледж Сноу, багато років провів в Афганістані, створивши проєкт «Ми не мертві», який розкриває, як війна змінює не тільки тіла, а й душі людей. Його робота демонструє наслідки конфлікту, охоплюючи фізичні, психологічні та моральні травми, які він залишає.

Кожне фото в проєкті розділене на три частини: до, під час і після війни. Ці зображення показують переживання солдатів через їхні змінені обличчя та вирази очей. Страх, ненависть, жах, туга за домівкою і, зрештою, радість зустрічі з близькими – увесь спектр емоцій, які вони пережили, відображається в їхньому погляді.

«Ми не мертві» – це не просто художня робота, а потужне нагадування про руйнівні наслідки війни. Війна розриває життя, руйнує сім’ї та країни, залишаючи глибокі рани в людських душах. Цей проєкт змушує замислитися про крихкість світу та цінність миру.

Оbozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *