Упродовж доби рятувальники ліквідовували 5 пожеж, які виникли через обстріли.
Рятувальник ліквідовує пожежі після атаки РФ, фото ілюстративне
Вночі та зранку росіяни здійснили 7 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 20 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Краснопільська, Есманьська та Дружбівська громада.
Про це повідомили у Сумській ОВА та в ДСНС.
- 15 мін скинули росіяни на територію Дружбівської громади.
- По Краснопільській громаді ворог бив з артилерії (4 вибухи) та скинув з БпЛА вибухові пристрої (3 вибухи).
- У Есманьській громаді окупанти здійснили удар 1 FPV дроном (1 вибух).
- По Хотінській громаді зафіксовано артилерійський обстріл (4 вибухи).
Упродовж 14 липня, через масовані удари нанесені з території Росії по прикордонних населених пунктах Сумського району, співробітникам ДСНС довелось п’ять разів ліквідовувати пожежі.
За різними адресами, ворожі атаки призводили до виникнення загорянь в житловому секторі,де проживають цивільні.Всі осередки пожеж вдалось ліквідувати та не допустити подальшого поширення вогню, зокрема і на житлові будинки, що знаходились поряд з епіцентрами горінь.
