22 Липня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Відпочинок

В Одесі офіційно відкрили п’ять відомих пляжів

Перебування людей біля моря під час тривога заборонено / фото ua.depositphotos.com

Сьогодні, 11 липня, в Одесі отримали офіційний дозвіл на відкриття ще п’ять відомих пляжів, які розташовані в районах Аркадії та Великого Фонтану.

Як повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер у своєму Telegram-каналі, зони для оздоровлення та купання поступово доповнюються. Він зазначив, що йдеться про відомі пляжі у районі Аркадії – “Ітака” та “Ібіца”. Також офіційний дозвіл на відкриття отримали пляжі, які розташовані на Великому Фонтані, – “Зебра”, “Паблік”, “Гранд Петін”. 

Це, зокрема, так звані “приватні” (орендовані) ділянки, на яких розташовані ресторани, кафе, нічні клуби тощо. За словами Кіпера, список відкритих пляжів буде доповнюватися в міру проходження перевірок.

Відео дня

Раніше, з 1 липня, ОВА підписала наказ спільний з командувачем оперативним стратегічним угрупованням військ “Одеса” – про доступ людей до пляжних ділянок. Тоді відкрили чотири зони – Інклюзивний пляж та True Man Sun of a Beach й Red Line в Аркадії.

“Під час повітряної тривоги, при виявленні підозрілих предметів, під час шторму від 2-х балів та в темну пору доби – перебування людей біля моря заборонено”, – сказав Кіпер.

Пляжний сезон в Одесі

Нагадаємо, можливість проведення оздоровчого сезону обговорювали ще навесні, однак тоді експерт попереджав, що Чорне море ще повністю не очистилося після підриву Каховської гідероелектростанції.

8 червня в Одесі почали офіційно відкривати пляжі – першим став “Калетон”. Кіпер зазначив, що загалом хочуть відкрити близько 20 пляжів в Одесі та Одеському районі, а також одну лагуну в Ізмаїльському районі. 

www.unian.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *