24 Лютого, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Турецький аналог Amazon планує вийти на український ринок

Туреччина зацікавлена не тільки у високотехнологічному сектору та оборонній промисловості України, а й у сфері легкої промисловості та виробництві модних речей.

Про це йшлося під час зустрічі першого віцепрем’єр-міністра – міністра економіки України Юлії Свириденко із технічним директором та співвласником компанії Baykar Defence Сальчуком Байрактаром і президентом компанії Trendyol Group Четіном Чагаляном, передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу Мінекономіки.

«Перш за все для України важливі іноземні інвестиції у високотехнологічний сектор та оборонну промисловість. Але не треба забувати й про інші галузі. Адже українські виробники мають збільшувати виробництво та експортний потенціал, щоб виходити на нові ринки», – наголосила Свириденко.

Під час розмови сторони обговорили хід будівництва заводу з виробництва безпілотників компанії Baykar Defence в Україні та перспективи їх виробництва і експорту з використання українських двигунів. Але не тільки про виробництво військової продукції говорили на зустрічі. Турецька компанія Trendyol Group (контролюється китайською компанією Alibaba Group), яка є маркетплейсом, що працює в багатьох країнах ЄС, Туреччині та на Близькому Сході, і спеціалізується у сфері моди та роздрібної торгівлі, планує найближчим часом вийти на український ринок.

Така співпраця має стати взаємовигідною, як для турецького аналога Amazon, який отримає можливість реалізовувати товари в Україні, так і для українських виробників, які зможуть скористатись можливостями популярного маркетплейса і продавати свої товари на експорт в інші країни.

«Українська індустрія моди добре розвивається навіть попри війну. Для нас дуже важливо надати можливість вітчизняним виробникам і брендам отримати можливості доступу до нових ринків, щоб вони змогли експортувати свою продукцію у ще більшу кількість країн. Тому ми вітаємо майбутню співпрацю турецького та українського бізнесу. Загалом нас цікавить доступ якомога більшої кількості українських компаній на глобальний ринок», – зазначила Свириденко.

Як повідомлялось, на Форумі з відновлення України, що проходить у Стамбулі, створена спільна робоча українсько-турецька група з відбудови, яка підтримуватиме інфраструктурні проєкти.

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *