21 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Сирський обговорив потреби ЗСУ на фронті із ​головнокомандувачем Об’єднаних збройних сил НАТО у Європі Каволі

Вони також обговорили посилення військово-технічної співпраці з США та іншими союзниками.

Олександр Сирський та Крістофер Каволі

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський провів телефонну розмову зголовою Європейського командування Збройних сил США та Верховним головнокомандувачем Об’єднаних збройних сил НАТО у Європі генералом Крістофером Каволі.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Сирський розповів, що поінформував Каволі про розвиток подій на фронті та нагальні потреби України, зокрема – в сучасних засобах ППО, артилерії і боєприпасах, а також важкій бронетехніці.

Вони також обговорили посилення військово-технічної співпраці з США та іншими союзниками, зміцнення українських засобів протиповітряної оборони, поповнення боєприпасів. Обмінялися думками щодо тактичної ситуації на полі бою.

“Подякував США та партнерам з НАТО за підтримку України, особливо у сферах, які сьогодні найбільше впливають на посилення обороноздатності України.  Розмова відбулася, як завжди, у дружній, конструктивній обстановці. Продовжуємо нашу співпрацю”, – додав головнокомандувач ЗСУ.

  • Раніше Каволі наголосив, що продовження російських наступів на сході України і пошуки підтримки в Китаї, Ірані й КНДР, свідчать про те, що Путін не має намірів згортати агресію, ба більше –  у Кремля  перспективні плани поза Україною. Генерал підкреслив необхідність ухвалення Конгресом США законопроєкту з додатковим фінансуванням, який містить допомогу Україні.

lb.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *