21 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Шмигаль обговорив з японськими бізнесменами домовленості Києва й Токіо

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль обговорив кроки з реалізації домовленостей України і Японії з представниками японського бізнесу.

Як передає Укрінформ, про це він повідомив у Фейсбуці.

За словами Шмигаля, Україна та Японія відкривають нову сторінку у відносинах. Це засвідчили результати Конференції з економічного розвитку та відбудови в Токіо, де було підписано 56 документів. Частина з цих документів – між бізнесами, підкреслив очільник уряду.

"Обговорив практичні кроки реалізації цих домовленостей та конкретні проєкти з головами Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA), Банку Японії з міжнародного співробітництва (JBIC), Японської організації зовнішньої торгівлі (JETRO), головою Комітету економічної відбудови України Keidanren та представниками японського бізнесу", – зазначив Шмигаль.

Він повідомив, що подякував JICA за відкриття свого офісу в Києві.

"Очікуємо найближчим часом на такий самий крок від JETRO. Це покращить координацію в реалізації започаткованих проєктів і дозволить надалі розвивати наше співробітництво", – додав Шмигаль.

Як повідомляв Укрінформ, Шмигаль заявив, що Японія має стати одним із лідерів економічного відновлення та відбудови України.

Фото: Денис Шмигаль, Facebook

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *