24 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Shell продасть активи у Південній Африці

Енергетична компанія Shell Plc підтвердила, що планує продати свої активи у Південній Африці, зокрема у галузі переробки та збуту енергоресурсів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Daily Maverick.

Зазначається, що таке рішення призведе до ліквідації нинішніх активів компанії, а саме фактично понад 500 автозаправок або автомайданчиків, якими керує Shell в країні.

Компанія вирішила реформувати портфель з нафтопереробки та має намір відмовитися від частки акцій у Shell Downstream South Africa (SDSA), йдеться у заяві компанії, наданій на запити Daily Maverick.

Видання пише, що цей крок ознаменує кінець епохи, оскільки Shell протягом 120 років була невід’ємною частиною енергетичного ландшафту Південної Африки.

Згідно із останнім звітом про стратегію енергетичного переходу, опублікованому у березні, Shell планує відмовитися від 1000 автозаправних станцій у 2024-2025 роках, оскільки енергетичний гігант переорієнтовується на зарядні пристрої для ринку електромобілів.

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці минулого року компанія Shell вийшла з енергетичних ринків Китаю, щоб зосередитися на більш прибутковій діяльності, включаючи газовий і нафтовий бізнес.

Фото: independent.co.uk

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *