24 Лютого, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Розкриття WSJ: Патрушев схвалив план вбивства Пригожина

За даними “The Wall Street Journal”, планування вбивства Євгенія Пригожина, засновника військової групи “Вагнер”, тривало два місяці і отримало схвалення від Миколи Патрушева, ключової фігури в Раді Безпеки Російської Федерації та близького союзника президента Володимира Путіна.

Інформація походить від “The Wall Street Journal”, яке спілкувалося з представниками західних і російських спецслужб, а також колишніми кремлівськими чиновниками.

WSJ цитує: “Замах на життя військового лідера був підготовлений протягом двох місяців і отримав згоду одного з найстаріших союзників і довірених осіб президента Росії Володимира Путіна, колишнього розвідника Миколи Патрушева, як стверджують західні розвідники і колишній російський розвідник. Раніше про участь Патрушева у плануванні вбивства Пригожина не повідомлялося (…).

На початку серпня, коли більшість москвичів були у відпустці, Патрушев у своєму офісі в центрі Москви віддав наказ своєму помічникові розпочати підготовку до ліквідації Пригожина, розповів колишній російський розвідник. Згодом Путіну були представлені плани, і він не висловив заперечень, стверджують західні спецслужби.

Через кілька тижнів після свого африканського турне Пригожин очікував у московському аеропорту, доки інспектори безпеки завершували перевірку літака. В цей час під крило літака було закладено невеликий вибуховий пристрій, стверджують представники західних спецслужб”.

Додатково: “The Wall Street Journal” виявив нові деталі щодо змови та вбивства Пригожина, а також ролі Патрушева у зміцненні влади Путіна в умовах зростаючої нестабільності в Росії, спілкуючись з західними спецслужбами, колишніми співробітниками американських і російських служб безпеки та розвідки, а також колишніми кремлівськими чиновниками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *