23 Квітня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Росія зменшить морський експорт дизпального через атаки безпілотників на НПЗ – Bloomberg

Після ударів українських безпілотників по нафтопереробних заводах РФ експорт російського дизеля морем у квітні скоротиться.

Про це повідомляє Bloomberg, передає Укрінформ.

"РФ планує скоротити щоденний експорт дизельного пального з ключових західних портів у квітні до найнижчого рівня за п’ять місяців після того, як українські безпілотники атакували нафтопереробні заводи та різко знизилися темпи переробки сирої нафти", – йдеться у повідомленні.

За даними Bloomberg, завантаження дизпального РФ у портах Чорного та Балтійського морів зменшиться приблизно до 2,29 мільйона тонн.

Згідно з даними аналітичної компанії Kpler, таким чином РФ експортуватиме понад 569 тис. барелів на день, що на 21% менше, ніж фактичний щоденний експорт з тих самих портів у березні, коли РФ продавала по 724 тис. барелів щодня.

Зазначається, що РФ скорочує постачання дизельного пального морем після того, як тижневі темпи переробки сирої нафти впали до 10-місячного мінімуму через атаки дронів на НПЗ.

Ситуація погіршується також у зв'язку з сезонними ремонтними роботами, які знижують пропускну спроможність деяких російських нафтопереробних заводів та чинять тиск на дизельні потоки у РФ.

Як повідомляв Укрінформ, атаки дронів на російські НПЗ призвели до того, що порівняно з минулим роком виробництво бензину наприкінці березня скоротилось на 16,6%, дизельного пального – на 7,4%.

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *