21 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

ОСББ отримають компенсацію за встановлення сонячних електростанцій та теплових насосів

За програмою «ГрінДім» ОСББ можуть отримати компенсацію до 1 млн грн за встановлення сонячних електростанцій та до 2 млн грн за встановлення теплових насосів для опалення.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду, передає Укрінформ.

«Вже зараз на постійній основі працює Штаб із підготовки до наступного опалювального сезону. Велику ставку робимо на децентралізацію енергосистеми», – зазначив він.

Прем’єр поінформував, що Фонд енергоефективності запустив програму «ГрінДім», тобто відтепер «ОСББ можуть отримати компенсацію до 1 млн грн за встановлення сонячних електростанцій та до 2 млн грн за встановлення теплових насосів для опалення».

За його словами, НКРЕКП ухвалило відповідне рішення про те, що нові генеруючі установки будуть приєднуватися до електричних мереж за спрощеною процедурою та без сплати ставки за приєднання.

«Розраховуємо, що протягом наступного півріччя зможемо суттєво децентралізувати нашу енергосистему», – резюмував Шмигаль.

Як повідомляв Укрінформ, через спричинений російськими обстрілами дефіцит в енергосистемі України та недостатність імпорту електрики НЕК "Укренерго" вимушена збільшити обсяг обмежень для промисловості.

Фото: КМУ

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *