23 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Окупанти продовжують безуспішні спроби захоплення острова Нестрига, — Сили оборони

Під час висадки на острові ворог зазнає великих втрат.

Після того як ЗСУ взяли під контроль острів  Нестрига у Херсонській області, росіяни намагаються знову захопити територію острова. Наразі там щоденно тривають інтенсивні бойові дії.

Як повідомив речник Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону, російські військові періодично намагаються висадитися на острів, зазнаючи при цьому великих втрат, пише РБК-Україна.

“Тривають постійно бойові дії, вони (росіяни – ред.) намагаються висадитися туди періодично. Тому, відповідно, ми вимушені відбивати ці атаки. Там зараз велика щільність FPV-дронів, мова про сотні. Але і з нашої сторони так само вони застосовуються”, — розповів Плетенчук.

За його словами, РФ зазнає там серйозних втрат, лише за вчорашній день на цьому напрямку — 115 втрат особового складу, половина з них — мертвими.

  • ЗС РФ намагаються захопити острів Нестрига, який ЗСУ нещодавно взяли під свій контроль. Однак спроби окупантів висадитися на узбережжі острова невдалі. На узбережжі острова постійно спостерігаються трупи окупантів.

lb.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *