15 Червня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Відпочинок

Названо десять найбезпечніших міст Європи для відвідування у 2024 році

Лісабон, Відень і Дублін – найбезпечніші міста Європи у 2024 році / колаж і фото УНІАН

Обираючи місце для наступної подорожі, туристи звертають увагу на багато факторів. І один із найважливіших із них – безпека. Адже як можна по-справжньому насолоджуватися пляжним відпочинком або прогулянками історичними пам’ятками, якщо на кожному розі на вас чекає небезпека – від злодіїв до терактів.

Видання Travel Off Path з посиланням на свіжі дані Global Peace Index і рейтингу рівня злочинності склало список із 10 найбезпечніших міст Європи для відвідування у 2024 році.

1. Лісабон, Португалія. Оцінка Глобального індексу миролюбності – 1,333, рівень злочинності – 1,694 з 5. Завдяки доброзичливим місцевим жителям, великій кількості визначних пам’яток, дуже смачній гастрономії, відмінному клімату і доступній ціні, Лісабон є чудовим вибором як для індивідуальних мандрівників, так і для тих, хто хоче відчувати себе в безпеці за кордоном.

Відео дня

2. Відень, Австрія. Оцінка Глобального індексу миролюбності – 1,316, рівень злочинності – 2,037 з 5. В австрійській столиці чудовий громадський транспорт, у ній легко орієнтуватися, і вона надзвичайно безпечна для туристів. Завдяки архітектурі в стилі бароко, імператорським палацам і чудовим садам туристи почуваються у Відні наче в казці.

3. Дублін, Ірландія. Оцінка Глобального індексу миролюбності – 1,312, рівень злочинності – 2,376 з 5. Це жваве місто безпечне, чудово підходить для індивідуальних мандрівників і має безліч історичних місць, музеїв і цікавих пам’яток. Ну а випити пиво в справжньому ірландському пабі – це незабутній досвід.

4. Копенгаген, Данія. Оцінка Глобального індексу миролюбності – 1,310, рівень злочинності – 1,542 з 5. Крім того, що Копенгаген є одним із найбезпечніших міст у світі, він відомий як одне з найсприятливіших для велосипедистів міст у світі. Це чудове місто захоплює туристів парками, садами, палацами, чарівними причалами і каналами.

5 Рейк’явік, Ісландія: Оцінка Глобального індексу миролюбності – 1,124, рівень злочинності – 1,619 з 5. Ісландія незмінно очолює рейтинги найбезпечніших країн світу, а її столиця претендує на звання найбезпечнішого міста Європи. У місті є безліч цікавих пам’яток, також воно є ідеальною відправною точкою для екскурсій на природу.

Також до першої десятки найбезпечніших міст потрапили Любляна (Словенія), Берн (Швейцарія), Прага (Чехія), Гельсінкі (Фінляндія) і Загреб (Хорватія).

Як повідомляв УНІАН, раніше туристам назвали сім найбезпечніших країн Латинської Америки для відвідування у 2024 році.

www.unian.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *