22 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

На тимчасово окупованих територіях почнуть мобілізувати українців електронними повістками

Так окупанти готують новий мобілізаційний ресурс для вбивств в Україні. 

Росіяни почнуть розсилати електронні повістки на ТОТ

З 1 листопада Міноборони РФ почне повноцінно використовувати Єдиний реєстр військового обліку, зокрема розсилаючи призовникам на тимчасово окупованих територіях України електронні повістки. 

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

“Тепер кожен мешканець ТОТ чоловічої статі після 1 листопада буде вважатися злочинцем і притягатиметься до відповідальності за неявку в окупаційний військкомат”, – йдеться у повідомленні. 

Уточнюється, що електронну повістку вважатимуть врученою через сім днів після її розміщення в реєстрі. 

Підписуйтесь на наш Tелеграм канал

При цьому більшість населення тимчасово окупованих територій не мають доступу до інтернету, отже не зможуть отримати інформацію про свою електронну повістку. 

У такий спосіб російська влада готує новий мобілізаційний ресурс для вбивств в Україні, зазначає Центр національного спротиву. 

  • Жителі тимчасово окупованого росіянами Криму повідомляють, що загарбники навмисно глушать зв’язок та навігацію на півострові.
  • На окупованих територіях Запорізької області росіяни ввели перелік професій, за якими не можна працювати українцям без російського паспорта.
  • У тимчасово окупованому Мелітополі 14-річним вихованцям Мелітопольського обласного центру соціально-психологічної реабілітації примусово видали російські паспорти.

lb.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *