17 Вересня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Життя

Користь імбиру для здоров’я: що буде, якщо їсти його щодня

Імбир дуже корисний для здоров’я / pixabay

Імбир є засобом від розладу шлунка. Ця спеція також має корисні для здоров’я властивості, на які покладалися протягом століть.

Як сказала професорка дієтології Ліза Янг, сирий корінь часто нарізають, труть, готують на пару або вичавлюють сік і “використовують для приготування їжі або чаю”, пише USA Tatoday. Висушена і подрібнена форма імбиру також є популярною добавкою. Імбирну олію можна приймати всередину або наносити місцево.

Чим корисний імбир?

Імбир має безліч доведених корисних для здоров’я властивостей. Це джерело біоактивних сполук, таких як гінгерол і шогаол, які мають протизапальні та антиоксидантні властивості.

Відео дня

Він відомий тим, що лікує нудоту. Імбир допомагає при менструальних болях, знімає скутість і покращує функції, пов’язані з артритом. “Він навіть покращує метаболічне здоров’я, покращуючи баланс цукру в крові”, – сказала консультантка з харчування Вівіан Чен.

Янг додала, що імбир також може допомогти травленню та імунній функції. “Вживання імбиру допомагає поліпшити травлення, одночасно зменшуючи здуття живота, і він допомагає організму захищатися від інфекцій і хвороб”, – пояснила вона.

Рослина також може поліпшити здоров’я серця, допомогти з когнітивними функціями та пам’яттю, зменшити дискомфорт через її “знеболювальні властивості, що можуть допомогти зменшити м’язовий біль і хворобливий стан”, – сказала консультантка з харчування Джен Мессер, додавши, що він може бути натуральним афродизіаком.

Чи можна вживати імбир щодня?

Хоча “наразі немає стандартної рекомендованої дози імбиру”, за словами гастроентеролога Джеймі Берінга, загальна рекомендація – вживати не більше ніж 4 грами імбиру на день. Вагітним жінкам рекомендується вживати не більше 1 грама імбиру на день, а дітям віком до 2 років імбир не рекомендується.

Дорослі, які приймають понад 4 грами імбиру на день, можуть відчувати шлунково-кишкові проблеми, “включно з рефлюксом, печією і діареєю”, – зазначила Янг.

Крім того, вживання занадто великої кількості імбиру також може мати розріджуючий кров ефект, додаючи, що менша кількість імбиру може навіть негативно взаємодіяти з деякими ліками.

www.unian.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *