22 Липня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Фонд гарантування виставляє на продаж актив банку «Конкорд»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж кредит банку «Конкорд» із заставним майном у Полтавській області.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба ФГВФО.

"На аукціон виставляється актив АТ «АКБ «Конкорд», що ліквідується Фондом гарантування вкладів, – 11 липня у системі Prozorro.Продажі торгуватимуться права вимоги за кредитним договором, укладеним з юридичною особою", – йдеться у повідомленні.

У забезпечення виконання зобов’язань перед банком оформлено комерційну нерухомість, земельні ділянки, транспорт (трактори і зернозбиральний комбайн) та основні засоби.

Серед заставного майна, зокрема: комплекс нежитлових будівель, загальною площею 1719,8 кв. м у селі Тукали Полтавської області; земельні ділянки загальною площею 67,9106 га в сільській раді Наріжанська, сільраді Горошинська, сільраді Пузирівська та сільраді Жовтнева Полтавської області.

У Фонді звернули увагу, що на продаж виставлено не заставне майно, а право стягнути з боржника заборгованість або заставне майно у судовому чи позасудовому порядку.

Початкова ціна лоту G16N026271 – 9,9 млн грн.

Торги проходитимуть за англійською моделлю аукціону.

Кошти, отримані від продажу активів, будуть спрямовані на задоволення вимог кредиторів АТ «АКБ «Конкорд».

Як повідомлялося, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб у травні виплатив вкладникам банків, що ліквідуються, понад 10 млн грн гарантованого відшкодування.

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *