21 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Фонд держмайна виставляє на продаж завод, конфіскований у російського олігарха

Фонд державного майна України оголосив аукціон з продажу конфіскованого у російського олігарха ПрАТ «ПентоПак».

Про це пресслужба ФДМУ повідомила у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Фонд держмайна затвердив стартову ціну заводу «ПентоПак» у сумі 203,7 млн грн. Лот для приватизації буде опубліковано в системі Prozorro.Продажі вже сьогодні. Аукціон заплановано на 31 травня», – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що цей актив було конфісковано у родини російсько-грецького олігарха Івана Саввіді, який має тісні зв'язки з керівництвом РФ та підтримує окупаційну владу на тимчасово захоплених територіях України.

«ПентоПак» забезпечує повний цикл виробництва упаковки для продуктів м'ясопереробної галузі, застосовуючи передові технології, зокрема високоякісний друк ультрафіолетовими, водними та спиртовими фарбами. Серед його клієнтів — знані українські бренди, такі як «Рудь», «Глобино», «М'ясна гільдія», а також замовники з більш як 30 країн світу

Наразі підприємство є прибутковим бізнесом, продовжує сплачувати податки та забезпечувати роботою колектив із 193 людей. Планує модернізацію виробництва та вихід на нові ринки пакувальних матеріалів для молочної промисловості, переробки риби та упаковки кормів для тварин.

«Мова йде не просто про виробничі потужності, а про налагоджений прибутковий бізнес у перспективному сегменті харчової індустрії. Новий власник отримує всі можливості для подальшого зростання та розвитку», – наголосив голова ФДМУ Віталій Коваль.

Як повідомлялося, аукціони з продажу санкційного майна Михайла Шелкова та Володимира Сальдо, оголошені на 17 квітня, не відбулися. Фонд держмайна оголосив на 25 травня повторні аукціони.

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *