24 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Ціна біткойна упала нижче $58 тисяч

У середу біткойн продовжує дешевшати третій день, впавши у квітні на 16%, досягнувши цього місяця найгірших місячних показників з кінця 2022 року.

Про це повідомляє Reuters, передає Укрінформ.

Біткойн впав на 4,7%, до $57 055, що є найнижчим показником з кінця лютого цього року. Втрати ефіру були скромнішими, знизившись на 3,6%, до 2 857 доларів, що також є найнижчим показником з лютого.

Падіння біткойна пов’язують з тим, що інвестори виводили гроші з криптовалют напередодні рішення Федеральної резервної системи США щодо процентної ставки.

Зараз ціна біткойна на цілих 22% нижча за березневий рекорд у $73 803, що технічно ставить його на так званий ведмежий ринок. Але цього року він зріс на 35%, а в порівнянні з минулим роком його зростання відбуло вдвічі, багато в чому завдяки великим інвестиціям, що надходять у новостворені біржові фонди з січня.

З 20 квітня, коли відбувся халвінг, біткойн впав приблизно на 15%. Багато інвесторів купували на ринку напередодні цієї події, яка передбачає зміну технології, що лежить в основі криптовалюти, і покликана знизити швидкість створення нових біткойнів.

Як повідомляв Укрінформ, напередодні халвінгу ціна біткойна піднялася вище $64 тис.

Халвінг – зменшення вдвічі винагороди майнерам за видобуток криптовалюти.

Фото: Pixabay

www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *