Помер український комік і актор Володимир Комаров — відома постать одеської сцени, який багато років дарував глядачам гумор і гарний настрій. Артист пішов із життя 29 березня. Акторові було лише 62 роки.
Сумну новину повідомили на офіційній сторінці театру «Маски». У повідомленні зазначили, що актор був надзвичайно талановитим, щирим і харизматичним, людиною, яка залишила яскравий слід у серцях глядачів.

Відомо, що причиною смерті стала серцева недостатність.
Прощання з артистом
Панахида за Володимиром Комаровим відбудеться 1 квітня в Одесі, у Пантелеймонівському монастирі на вулиці Пантелеймонівській, 66. Близькі, колеги та шанувальники зможуть попрощатися з актором і віддати йому останню шану.
Біографія та творчий шлях
Володимир Комаров народився у 1964 році на Кіровоградщині. Згодом разом із родиною переїхав до Одеси, де й пройшла значна частина його життя.
Він навчався в Одеському інституті харчової промисловості, а також проходив службу на Північному флоті. У 1985 році приєднався до відомої комік-трупи «Маски», заснованої Георгієм Делієвим.
Згодом артист розширив свою діяльність: у 2005 році він розпочав музичну кар’єру, створивши гурт «Д-ръ БрМенталь», який виступав у стилях рок-н-рол та блюз. Крім того, Комаров був відомим гідом в Одесі та активно популяризував місто серед туристів.
Його талант, гумор і харизма назавжди залишаться у пам’яті тих, хто знав його особисто та бачив на сцені.

Раніше ми повідомляти про те, чому помер Леонід Радвінський і чим запамʼятався власник OnlyFans.

