Site icon Життя 24/7

Укрзалізниця обрала постачальника харчів у поїздах Інтерсіті+

Організатором харчування пасажирів у швидкісних поїздах на наступні п’ять років обрано ТОВ «Понтем.уа».

Про це повідомила пресслужба АТ «Укрзалізниця», передає Укрінформ.

«Укрзалізниця обрала компанію, яка організовуватиме харчування пасажирів у поїздах Інтерсіті +. Намір про укладання угоди направлено компанії-переможцю. Угода діятиме наступні 5 років», – йдеться в повідомленні.

Переможцем торгів у системі SmartTender стала компанія ТОВ «Понтем.уа». Це міжнародна компанія, яка вже 8 років працює на українському ринку, має досвід в організації дитячого харчування, авіакейтерингу тощо.

За даними Опендатаботу, у 2023 році дохід товариства становив 139,48 млн грн.

Наголошується, що початкова ціна тендеру була встановлена на рівні 1 898 379 грн (без ПДВ). Завдяки конкуренції під час торгів компанія-переможець запропонувала вдвічі більше від стартової ціни – 3 625 500 грн (без ПДВ).

Загалом до участі в тендері УЗ запросила понад 40 українських та міжнародних компаній. Попередньо з усіма потенційними учасниками торгів були проведені консультації та сформовані консолідовані технічні вимоги. В аукціоні взяли участь 7 компаній, серед яких були найбільші АЗК, ресторанний холдинг, мережі кав'ярень, кейтерингові компанії та ін.

Укрзалізниця зберігатиме право погоджувати асортимент і ціни на продукцію, щоб вони лишались доступними для пасажирів, а також контролюватиме якість надання послуг через зворотний зв’язок від пасажирів.

Переможець торгів перед підписанням угоди додатково пройде всі безпекові перевірки.

Як повідомлялося, АТ «Укрзалізниця» в тестовому режимі повертає до Одеси швидкісний поїзд Інтерсіті +. Поїзд №761/762 Київ — Одеса відправлятиметься з Києва 3, 4 та 5 травня о 06:03 та прибуватиме до Одеси о 13:34. У зворотному напрямку, з Одеси, поїзд вирушатиме в ті ж дати о 14:20 та прибуватиме до Києва о 21:50.

www.ukrinform.ua

Exit mobile version