Site icon Життя 24/7

В областях України почали вводити графіки відключень світла через удар по енергетиці

В областях України почали вводити графіки відключень світла через удар по енергетиці Фото: Графіки відключень світла вводять 26 серпня через ракетний удар (Getty Images) Автор: Олександр Білоус

В Україні через масований ракетний удар по енергетиці 26 серпня ввели аварійні відключення. Зараз в областях починають діяти графіки відключень.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інформацію з регіонів.

Зокрема, як повідомив голова Кіровоградської ОДА Андрій Райкович, 26 серпня, за наказом “Укренерго”, попередньо діятиме такий графік погодинних відключень електроенергії:

Крім того, голова Черкаської ОВА Ігор Табурець повідомив, що відповідно до команди НЕК “Укренерго”, у понеділок, 26 серпня, в області будуть застосовані графіки погодинних відключень електроенергії.

Години без світла:

Крім того, голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус повідомив, що до 11:00 без електропостачання в Чернігівській області перебувало майже 230 тисяч абонентів, було задіяно 10 черг аварійних відключень.

“З 11:00 за командою “Укренерго” аварійні графіки скасовані. Наразі задіюються 3 черги графіків погодинних відключень”, – написав він.

На території Сумcької області за вказівкою “Укренерго” вводяться графіки погодинних відключень в обсязі двох черг (зараз знеструмлені 2-га та 5-та черги). Як повідомляє “Сумиобленерго”, аварійні відключення скасовані.

За даними “Харківобленерго”, у Харкові та Харківській області графіки аварійних відключень замінені на графіки погодинних відключень.

Нагадаємо, вранці 26 серпня Росія нанесла черговий масований ракетний удар по Україні.

Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль сьогодні внаслідок російської масованої атаки постраждали 15 областей. Ворог застосував різні види озброєння: БпЛА, крилаті ракети, “Кинджали”. За його даними, є поранені та загиблі.

“Ціллю російських терористів знову стала енергетична інфраструктура. На жаль, є пошкодження в низці регіонів”, – написав Шмигаль.

Через обстріл “Укренерго” дало розпорядження ввести екстрені відключення світла.

Міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що ситуація в енергетиці Україні через ракетний обстріл 26 серпня з боку Росії залишається складною. За його словами, наслідки уточнюються.

www.rbc.ua

Exit mobile version