Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОПЗЖ внесла законопроект, що обмежує надприбутки чиновників

Інформація про доходи міністрів, їх заступників та керівників великих державних підприємств дуже обурила українців. Суми у сотні тисяч, а часом і мільйони гривень ‒ це корупція в чистому вигляді, використання свого службового становища з метою особистого збагачення. Ці рішення ухвалювалися представниками влади в межах системи кругової поруки. Під тиском опозиції, ЗМІ та суспільства злочинність таких виплат були змушені визнати і прем'єр-міністр, і президент Зеленський.

Аби раз і назавжди заборонити міністрам, чиновникам, депутатам і працівникам державних підприємств отримувати зарплати, що не відповідають їх реальному внеску в розвиток країни і є витонченим знущанням над простими українцями, які подекуди отримують у сотні разів менше, «Опозиційна платформа ‒ За життя» внесла до парламенту законопроект, який обмежить надприбутки чиновників.

Максимально допустимий розмір виплат особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, керівникам установ та організацій, які фінансуються з бюджету, не повинен перевищувати десяти мінімальних зарплат, тобто 47 230 гривень на сьогодні.

Ті держслужбовці, яким ця висока за мірками України зарплата здається недостатньою, можуть шукати можливості для самореалізації у приватному секторі або працювати над підвищенням мінімальної зарплати ‒ на благо всіх українців.

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 22 січня 2020
×
Приєднатися