Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала проєкт Постанови про відзначення 75-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала у Верховній Раді проєкт Постанови №3151 «Про відзначення 75-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».

У ході війни Україна втратила майже 13,5 млн громадян, за час війни та окупації загинув кожен п’ятий українець, знищено 700 міст та 28 тис. сіл, спалено 319 тис. господарств, зруйновано 33 тис. шкіл, технікумів та 18 тис. медичних установ.

З огляду на це українська влада повинна забезпечити належне відзначення 75-ї річниці Перемоги та всебічне висвітлення святкування цієї події, відзначити безсмертний подвиг народу, вшанувати пам’ять полеглих, посилити соціальний захист ветеранів війни, зберегти пам’яті про Велику Перемогу у віках.

«Прийняття постанови дасть можливість на державному рівні достойно вшанувати ветеранів та полеглих у Великій Вітчизняній війні», – йдеться у пояснювальній записці.

Нагадаємо, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає відновити соціальний захист ветеранів війни та праці, жертв нацистських переслідувань та дітей війни. Фракція подала законопроект № 1118, реалізація якого  сприятиме відновленню конституційних прав окремих категорій громадян на належний соціальний захист, покращенню умов їхнього життя, а також зніме соціальну напругу серед населення.

Опубліковано: 3 березня 2020
×
Приєднатися