Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонери зареєстрували у парламенті законопроєкт для недопущення розпродажу стратегічно важливих об'єктів держвласності

З метою недопущення розпродажу стратегічно важливих об'єктів державної власності, які не підлягають приватизації народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Н.Королевська, Ю. Солод, В.Гнатенко та В.Мороз зареєстрували у парламенті законопроєкт № 4020-1 «Про відновлення переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації».

Законопроект передбачає:

  1. Відновити дію Закону України «Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» у редакції, яка була чинною станом на 19 жовтня 2019 року.
  2. Визнати таким, що втратив чинність Закон України «Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації"».
  3. Відновити заборону приватизації національного оператора поштового зв'язку шляхом віднесення його до об'єктів, які не підлягають приватизації, визначені у статті 4 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

«Збереження контролю держави над такими об'єктами дасть змогу створити сильний та ефективний державний сектор, розвивати стратегічні галузі економіки, промислову, транспортну, соціальну та наукову інфраструктуру», – переконані автори законопроєкту.

Опубліковано: 23 вересня 2020
×
Приєднатися