Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОП-ЗЖ зареєструвала законопроект щодо збільшення мінімальної пенсії до розміру фактичного прожиткового мінімуму

Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Н.Королевська, Ю. Солод, В.Гнатенко та В.Мороз зареєстрували законопроект №4041-1 «Про внесення змін до статті 28 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" щодо розміру мінімальної пенсії за віком», яким передбачено збільшити мінімальну пенсію до розміру фактичного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Для забезпечення реалізації положень цього законопроекту подано проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо підвищення розміру мінімальної пенсії за віком до розміру фактичного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність", яким встановлюється мінімальний розмір пенсії за віком на рівні прогнозного фактичного розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність та досягнути з 1 грудня — 4500 гривень.

«Прийняття цього законопроекту сприятиме підвищенню рівня соціального захисту пенсіонерів, що буде першим кроком до досягнення європейського рівня соціального захисту таких осіб», – йдеться у документі.

 

Опубліковано: 23 вересня 2020
×
Приєднатися