Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОП-ЗЖ зареєструвала законопроект, який поверне учням право на здобуття у школах повної загальної середньої освіти

За попередні роки влада закрила понад 2 тисячі шкіл, суттєво скорочено викладацький склад, сучасне матеріально-технічне забезпечення закладів освіти залишає бажати кращого. Відтепер до цього додається ще одна «новація» від влади – з 1 вересня 2021 р. навчання у 10 та 11 класах буде можливе тільки у ліцеях, які можуть створюватися лише у містах з населенням не менше 50 тис. жителів. Це передбачено ст. 32 Закону «Про повну загальну середню освіту».

В ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ вважають цю норму закону такою, що порушує Конституцію та обмежує доступ учнів у невеликих населених пунктах до повної загальної середньої освіти.

Опозиціонери наголошують, що можливість отримати початкову, базову та профільну середню освіту повинні мати всі без виключення учні, незалежно від кількості проживаючих у тому чи іншому населеному пункті.

Щоб забезпечити повноцінний доступ учнів до повної середньої освіти, народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували законопроект №4682 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення конституційного права громадян України на здобуття повної загальної середньої освіти».

Опубліковано: 1 лютого 2021
×
Приєднатися